Inna marka Nahkasaappaat tasaisella kantapäällä soljella, musta Samivlo

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Nahkasaappaat tasaisella kantapäällä ja solki musta Samivlo ovat täydelliset jalkineet naisille, jotka arvostavat tyyliä, mukavuutta ja kestävyyttä. Tämä malli vastaa täydellisesti modernin muodin ystävien tarpeita. Ainutlaatuisen muotoilunsa ja klassisen mustansa ansiosta nämä saappaat täydentävät täydellisesti monia syksyn ja talven tyylejä.

Korkealaatuisesta ekologisesta nahasta valmistetut saappaat eivät ainoastaan ​​takaa esteettistä ulkonäköä, vaan ovat myös ympäristöystävällisiä. Massiiviselle, 6 senttimetrin alustalle asennettu korkeampi päällinen varmistaa vakauden ja litteä kantapää takaa mukavuuden kävellessä, mikä on kiistaton etu aktiivisille naisille.

Erityisen tärkeä osa näissä kengissä on niiden toimivuus. Vetoketju helpottaa saappaiden pukemista, ja metallisolki lisää luonnetta ja mahdollistaa saappaiden turvallisen istuvuuden jalassa. On syytä mainita, että kengän kärki on pyöristetty, mikä lisää keveyttä koko rakenteeseen eikä rajoita sormia, mikä varmistaa mukavuuden koko päivän ajan.

Talvi- ja syyskylmä ei ole uhka näiden työntekijöiden omistajille, koska kenkien sisäpuoli on eristetty kenkäpeitteellä, mikä lisää jalkojen lämpömukavuutta myös epäsuotuisimmissa sääolosuhteissa.

Mallia on saatavana eri kokoisina, jotka sopivat täydellisesti jalan kokoon, mikä takaa täydellisen istuvuuden ja mukavuuden. Valmistaja suosittelee kokotaulukon noudattamista oikean koon valinnassa.

Kiinassa valmistetuille saappaille on ominaista korkea laatutyö. Vaikka niillä on eri merkki, ne ovat laadultaan ja muotoilultaan yhtä hyviä kuin suositut valmistajat markkinoilla. Ne sopivat täydellisesti mekkojen, hameiden ja farkkujen kumppaniksi, koska ne ovat universaali elementti jokaisen naisen vaatekaappiin.

Jokainen pari saappaat on pakattu alkuperäiseen laatikkoon, mikä tekee niistä ihanteellisen lahjan. Uusimmassa Autumn/Winter mallistossa nahkaiset työsaappaat, joissa on tasainen kantapää ja musta Samivlo-solki, ovat tarjous niille, jotka keskittyvät laatuun, tyyliin ja käyttömukavuuteen.

  • Taso / pohja (cm): 4
  • Akselin korkeus (cm): 19.5
  • Akselin leveys (cm): 10
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kokoelma: Syksy talvi
  • Väri: musta
  • Pisteväri: musta
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: Muovi
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Malli: Nahkatyöntekijän saappaat tasaisella kantapäällä soljella
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: Joo
  • Kantapään tyyppi: alustalle
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: lukon päällä , solki , nauhoitettu
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Kantapään / alustan korkeus: 6

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|