Sergio Leone Sergio Leone Nahkasandaalit beigenvärisessä Lorita Barissa
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 7 - 10 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Sergio Leone Nahkasandaalit beigenvärisessä Lorita Barissa
Löydä eleganssia ja mukavuutta Sergio Leonen nahkaisilla korkeakorkoisilla sandaaleilla klassisessa beigen värissä. Korkealaatuisesta ekonahasta valmistetut sandaalit ovat täydellinen yhdistelmä tyyliä ja mukavuutta. 8,5 cm lohkokorko lisää hienovaraista viehätysvoimaa, joten nämä kengät sopivat täydellisesti sekä juhlallisiin tilaisuuksiin että jokapäiväisiin retkiin.
Säädettävät olkaimet, jotka on kiinnitetty soljella nilkkaan takaavat täydellisen istuvuuden ja vakauden, kun taas avoimet varpaat ja jäykistetty kantapää korostavat modernia muotoilua. Luonnollinen nahkapohjallinen takaa mukavuuden käytön aikana, jolloin voit nauttia jokaisesta askeleesta.
Sergio Leone -sandaalit ovat monipuolinen vaatekaappi, joka sopii täydellisesti eri tyyleihin. Riippumatta siitä, suunnitteletko kävelyä ympäri kaupunkia tai tyylikkäämpää illallista, tämä malli täydentää täydellisesti ilmettäsi.
Älä odota enää - lisää kokoelmaasi tämä klassinen malli, jossa yhdistyvät eleganssi ja arjen mukavuus. Muista käyttää kokotaulukkoa koon valinnassa. Tilaa tänään ja nauti muodikkaasta lookista!
- Tuottaja: Sergio Leone
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Sandaalit > Kengät Sergio Leone
- Lämmittävä: Puute
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: beige
- Pohjan väri: beige
- Ainoa materiaali: Beige
- Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Malli: Nahkasandaalit baarissa
- Nenä: ei nenäkappaletta
- Kantapään tyyppi: lähettää
- Kantapään / alustan korkeus: 8.5
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: solki
- Lisäominaisuuksia: puute
Kiitos kommentin lisäämisestä.