Goodin Goodin Nahkaurheilukengät paksulla pohjalla valkoinen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä ainutlaatuinen tyyli ja mukavuus valkoisilla nahkaurheilukengillä Goodin! Nämä tyylikkäät kengät, jotka on luotu naisille, yhdistävät modernin suunnittelun vertaansa vailla olevaan mukavuuteen, mikä tekee heistä täydellisen valinnan joka päivä.

Goodin-kengät erotetaan kiinteästä, 3 senttimetristä, paksusta kudotusta pohjasta, joka tarjoaa erinomaisen tyynyn ja vakauden. Valmistettu korkealaatuisesta luonnollisesta nahasta, sekä ulkokerroksesta että insertista, takuiden kestävyyden ja mukavuuden käytöstä koko päivän. Lisäksi rakennettu -UP ja jäykistetty kantapää pyöreällä nenällä tarjoavat riittävän tuen jalkalle, ja nauhoitettu lukko mahdollistaa täydellisen istuvuuden.

Kengän klassinen valkoinen väri tarkoittaa, että ne sekoittuvat täydellisesti erilaisilla tyylillä - urheilusta rentoon. Se on ihanteellinen yhdistelmä toiminnallisuutta ja muodikkaita suuntauksia, jotka varmasti herättävät huomion.

Kun valitset Goodin -kenkiä, sijoitat laatuun ja tyyliin, ja niiden alkuperäinen pakkaus tekee niistä loistavan lahjaidean. Veto ainutlaatuisuudesta ja nauti mukavuudesta joka päivä valkoisten nahkaurheilukenkien kanssa Goodin - tämä on klassikko modernissa versiossa!

  • Kantapään tyyppi: Alusta
  • Tuottajakoodi: GD-XF-118W/B
  • Väri: Valkoinen
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: ei
  • Kantapään / alustan korkeus: 3
  • Lukko: nauhoitettu
  • Korkeus: matala

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|