Inna marka Naiset saappaat camo W-3033 Blackcamuflage musta
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 4 - 7 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Naiset saappaat camo W-3033 Blackcamuflage musta
Esittelyssä naisten naamiointi Timbers W-3033 Blackcamuflage tyylikkäässä mustassa värissä - täydellinen valinta tyyliä ja mukavuutta arvostaville naisille! Nämä pohjalla ja suojalla varustetut saappaat ovat klassinen tyyli, joka ei koskaan mene pois muodista. Perinteisen nauhoituksen ansiosta tämä malli mukautuu täydellisesti mihin tahansa jalan leveyteen, mikä takaa poikkeuksellisen käyttömukavuuden.
Laadukkaasta ekologisesta nahasta valmistetuille Timber-shortseille on ominaista vaahtomuovivuori, joka tekee niistä erittäin mukavia ja miellyttäviä jaloille. Pyöreä varvas lisää niihin viehätystä, ja litteä 3 cm korkea kantapää tekee niistä täydelliset jokapäiväiseen käyttöön. Korkea ylempi ulottuvuus nilkan yläpuolella tarjoaa lisätukea ja suojaa kylmempinä päivinä.
Malli W-3033 Blackcamuflage ei ole vain mukavat jalkineet, vaan myös muodikas lisä mihin tahansa tyyliin. Se sopii täydellisesti sekä sotilaatyyliin että arkiasuihin. Valmistajan alkuperäiseen laatikkoon pakattuna ne ovat myös loistava lahjaidea.
Älä odota! Valitse naisten naamiointi puiset shortsit W-3033 ja nauti verrattomasta mukavuudesta ja tyylistä joka tilanteeseen!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Saappaat > Kengät Inna marka
- Nenä: Pyöristää
- Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
- Lukko: nauhoitettu
- Lisäominaisuuksia: puute
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: musta
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Pohjallinen materiaali: Kangas
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Lämmittävä: Joo
- Korkeus: nilkan puolesta
- Kantapään / alustan korkeus: 3.0
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
Kiitos kommentin lisäämisestä.