S.Barski S.Barski Naisten Brogues Slip On Beigellä Janelle-koristeella vaaleanpunainen

Tuote ei ole saatavilla ;(

Esittelemme ainutlaatuiset naisten S.Barski Janelle -slip-on -kengät muodikkaissa beigen ja pinkin sävyissä, jotka täydentävät täydellisesti mitä tahansa tyyliä! Ne on valmistettu korkealaatuisesta eko-nahasta, ja niissä yhdistyy eleganssi ja mukavuus.

Niiden viehätysvoimaa korostavat kauniit koristeet kristallien ja zirkonien muodossa sekä materiaaliset lisäykset, jotka lisäävät hienovaraista tyylikkyyttä. Litteän kantapään ja liukumattoman pohjan ansiosta ne tarjoavat vakautta kaikilla pinnoilla, joten voit nauttia jokaisesta askeleesta.

Slip-on muotoilun ja käytännöllisen kiristysnyörin ansiosta ne mukautuvat täydellisesti jalan leveyteen. Tämä malli on pakollinen vaatekaappisi, täydellinen syksyyn ja talveen!

Suosittelemme käyttämään kokotaulukkoa oikean koon valitsemiseen. Saatavana koot 36-41, varren korkeus 5,5 cm ja pohjan korkeus 1,5 cm, jokainen askel näissä kengissä on ilo.

Älä missaa mahdollisuutta lisätä nämä tyylikkäät ja mukavat kengät, joissa yhdistyvät muodikas muotoilu ja mukavuus tyyliisi.

  • Lämmittävä: Puute
  • Kantapään tyyppi: Tasainen
  • Varren korkeus: 5,5 cm
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: beige , vaaleanpunainen
  • Pohjan väri: musta
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Malli: Naisten brogues koristeella
  • Kantapään / alustan korkeus: 3
  • Lisäominaisuuksia: strassit , keula-
  • Nenä: pyöristää
  • Lihavuus: G.
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: toinen , liukastua
  • Akselin korkeus (cm): 5,5 cm
  • kantapään korkeus (cm): 3
  • Taso / pohja (cm): 1,5 cm

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|