Inna marka Naisten Diarra Negro -tossut musta

Tuote ei ole saatavilla ;(

Naisten Diarra Negro -varvastossut tyylikkäässä mustassa värissä ovat täydellinen valinta kesäpäiviin, kun haluat yhdistää tyylin mukavuuteen. Nämä muodikkaat, litteällä pohjalla varustetut varvastossut erottuvat metallisesta ja kiiltävästä viimeistelystä, joka korostaa hienovaraisesti kesärusketustasi ja lisää raikkautta mihin tahansa tyyliin.

Korkealaatuisesta ekologisesta nahasta valmistetut varvastossut eivät ole vain muodikkaita, vaan myös ympäristöystävällisiä. Niissä on mukava pohjallinen ja synteettinen pohja, joka takaa käyttömukavuuden koko päivän ajan tilaisuudesta riippumatta. Varvaslaatikon puuttumisen ansiosta jalkasi lepäävät ja samalla saat keveyttä jokaiseen askeleeseen.

Klassisen mustan värin ja minimalistisen muotoilun ansiosta Diarra Negro -varvastossut sopivat täydellisesti jokapäiväiseen tyyliin ja antavat sille ripauksen eleganssia. Ne sopivat täydellisesti sekä rannalle, kävelylle kaupungilla että tapaamisiin ystävien kanssa.

Älä odota, täydennä kesävaatekaappiasi Diarra Negro -varvastossuilla ja nauti muodikkaasta lookista ja mukavuudesta sormiesi ulottuvilla! Jokainen pari toimitetaan valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa, mikä tekee niistä ihanteellisen lahjaidean.

  • Nenä: ei nenäkappaletta
  • Väri: musta
  • Lisäominaisuuksia: metallinen
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Kantapään / alustan korkeus: 1.0
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|