Inna marka Naisten Dominique -sinappileipit keltainen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

**Dominique naisten sinappimokasiinit - täydellinen lisä asuusi**

Löydä naisten jalkineiden uusin trendi Dominique-mokasiineilla kauniissa sinapin sävyssä. Nämä erittäin tyylikkäät kengät on valmistettu korkealaatuisesta mokkanahkasta, mikä tekee niistä paitsi esteettisiä, myös miellyttäviä kosketukseen. Niiden pehmeä rakenne mukautuu täydellisesti jalkaan ja takaa korkean käyttömukavuuden pitkäksi aikaa.

Dominique-loaferit ovat jokaisen vaatekaapin välttämättömyys. Niiden intensiivinen keltainen väri elävöittää kaikkea tyyliä ja lisää siihen tuoreutta ja luonnetta. Ne sopivat täydellisesti sekä arki- että tyylikkäämpiin asuihin, joten voit käyttää niitä joka päivä, töissä tai tapaamassa ystäviä.

Slip-on-muodon ansiosta mokkasiinien pukeminen on erittäin kätevää ja nopeaa. Ekologisesta nahasta valmistettu muotoiltu pohjallinen lisää lisäksi käyttömukavuutta, ja matala korkeus (6,5 cm) tekee niistä erinomaisen valinnan pitkiin, toimintaa täynnä oleviin päiviin.

Saatavana vakionumeroina 36-41, Dominique-loaferit sopivat täydellisesti tyyliä ja mukavuutta arvostaville naisille. Niiden beige kumipohja tarjoaa hyvän pidon, mikä tekee niistä käytännöllisen valinnan kaikkiin sääolosuhteisiin.

Älä odota enää ja täydennä kenkäkokoelmaasi näillä ainutlaatuisilla mokasiineilla. Valitse Dominique-malli ja tunne olosi muodikkaaksi ja mukavaksi tilaisuudesta riippumatta!

  • Lämmittävä: ei
  • Korkeus: Matala
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Väri: keltainen
  • Pohjan väri: beige
  • Ainoa materiaali: purukumi
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Malli: JF675
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään / alustan korkeus: 1
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Lukko: toinen , liukastua

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|