WT1 WT1 Naisten espadrillit nastoilla Musta Laross

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelemme naisten WT1-espadrilleja, joissa on nastat, jotka ilahduttavat muodikkaalla muotoilullaan ja käyttömukavuudellaan. Nämä espadrillit on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta mokkasta, ja niissä yhdistyvät tyyli ja mukavuus, mikä tekee niistä täydellisen valinnan kesäpäiviin.

Niiden massiivinen, 4,5 cm korkea kudottu alusta ja liukumaton pohja takaavat vakauden, ja pyöristetty kärki kudotulla kankaalla lisää tyylikkyyttä. Nastoilla koristeltu päällinen kiinnittää huomiota ja korostaa yksilöllistä tyyliäsi. Eko-nahkapohjallinen takaa mukavuuden pitkäaikaisessa käytössä, mikä tekee niistä loistavan valinnan arkeen ja kesäiltaan.

Naisten WT1-espadrillit sopivat täydellisesti eri tyyleihin. Ne sopivat täydellisesti mekkojen, shortsien tai löysien housujen kanssa ja lisäävät keveyttä ja omaperäisyyttä mihin tahansa tyyliin. Kokoa valitessasi seuraa vain kokotaulukkoa, jonka ansiosta istut ne täydellisesti jalkoihin.

Näistä eleganteista nastoitettuja espadrilleista tulee välttämätön osa kesävaatekaappiasi! Valitse mukavuus ja muodikas ilme WT1:llä.

  • Lämmittävä: Puute
  • Kantapään tyyppi: Tasainen
  • Varren korkeus: 5,5 cm
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Kantapään / alustan korkeus: 4.5
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Nenä: pyöristää
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: toinen , liukastua
  • Lisäominaisuuksia: nastat
  • kantapään korkeus (cm): 4,5 cm
  • Akselin korkeus (cm): 5,5 cm
  • Taso / pohja (cm): 3,5

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|