S.Barski

S.Barski Naisten kiiltonahkaiset nilkkurit vetoketjulla D&A JC42-24 musta

Tuote ei ole saatavilla ;(

Löydä poikkeuksellinen eleganssi ja mukavuus nahkaisen lakattujen naisten saappaiden S. Barski JC42-24: n ansiosta mustana. Nämä ainutlaatuiset kengät, jotka on valmistettu korkealaatuisesta luonnonahasta, ovat täydellinen valinta viileämpiin päivinä tarjoamalla paitsi tyyliä, myös lämpöä jalkineiden huovan lämmittämisen ansiosta.

Tälle mallille on ominaista tasainen kantapää, jonka korkeus on 3 cm, mikä tekee niistä erittäin mukavia päivittäin. Pyöreät nenät ja tyylikäs kenkälinja tekevät niistä täydellisesti sopeutumaan uusimpiin muotisuuntauksiin. Lisäksi saappaissa on linna, joka helpottaa asettamista ja joustavaa lisäystä edessä, lisäämällä hienovarainen viehätys.

On syytä kiinnittää huomiota käytännön yksityiskohtiin, kuten valmistajan alkuperäinen pakkaus ja saatavuus erikokoisina, jonka avulla voit sopia täydellisesti. S. Barski huolehti näiden saappaiden kaikista näkökohdista, mikä tekee niistä täydellisen valinnan syksy-/talvikauteen.

Älä missaa tilaisuutta rikastuttaa vaatekaappisi näillä ajattomilla nahkakengillä. Tarkista kokotaulukko ja valitse täydellinen malli nauttiaksesi muotityylin ja mukavuuden yhdistelmästä jokaisessa vaiheessa.

  • Malli: Naisten kiiltonahkaiset nilkkurit
  • Koron/tason korkeus: 3
  • Lukko: lukon päällä
  • Yläkorkeus (cm): 11
  • Yläleveys (cm): 10
  • Lisäominaisuudet: puute
  • Valmistajan koodi: JC42-24 MUSTA
  • Väri: musta
  • Pohjan väri: musta
  • Pohjan materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulkomateriaali: luonnon nahkaa
  • Nosek: pyöristää
  • Lämpeneminen: Kyllä
  • Koron tyyppi: litteä kantapää
  • Lihavuus: G
  • Korkeus: nilkan kautta
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota
  • Koron korkeus (cm): 3

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|