Jezzi

Jezzi Naisten korkokengät, joissa ruskeat olkaimet

Tuote ei ole saatavilla ;(

Tutustu tyylikkyyteen ja mukavuuteen naisten ruskeiden naisten saappaiden kanssa! Korkealaatuisesta ekologisesta nahasta valmistettuja, ne ovat ihanteellinen yhdistelmä tyyliä ja toiminnallisuutta. Heidän muodikas muotoilu, joka on upotettu 5,5 cm: n korkean postin muotoon, varmistaa vakauden ja mukavuuden jokapäiväisessä käytössä.

Saappaat on varustettu jalkineiden vilttieristyksellä, mikä tekee niistä täydellisiä viileämpiin päiviin, suojaamalla jalkojasi kylmältä. Pyöristetyt nenät antavat heille hienouksia, ja ylemmässä koristeellinen hihna antaa koko hienostuneen hahmon. 12 cm: n yläosan korkeus korostaa täydellisesti jalkoja, ja nenän mantelimuoto täydentää tyylikästä tyyliä.

Nämä saappaat, jotka on kiinnitetty vetoketjulla, ovat välttämättömiä jokaisen naisten vaatekaappissa. Ne vastaavat sekä jokapäiväistä että muodollisempia tyyliä, ne voidaan yhdistää farkuihin, mekkoihin tai hameihin.

Älä menetä tilaisuutta lisätä jalkineesi kokoelmaan tätä ajatonta malli Jezzille, joka yhdistää muodikkaan ulkonäön ja mukavuuden! Saatavana valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa, ne ovat loistava valinta mihin tahansa tilanteeseen.

  • Nosek: manteli
  • Valmistajan koodi: BM209359
  • Väri: ruskea
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulkomateriaali: eko nahka
  • Yläkorkeus: 12
  • Koron/tason korkeus: 5.5
  • Lämpeneminen: Kyllä
  • Koron tyyppi: lähettää
  • Korkeus: nilkan kautta
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota
  • Lukko: lukon päällä

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|