Sergio Leone Naisten kultaiset lordsy-kengät, valmistaja Sergio Leone kultainen

Tuote ei ole saatavilla ;(

Löydä muodikkaat ja mukavat kultaiset naisten lords-kengät Sergio Leone -brändiltä - täydellinen valinta kevätpäiviin. Nämä tyylikkäät kengät on valmistettu korkealaatuisesta, pehmeästä ekologisesta nahasta, mikä takaa niiden kestävyyden ja käyttömukavuuden. Pehmeän luonnonnahkapohjallisen ja joustavan pohjan ansiosta jokainen näissä lordissa vietetyt hetket on puhdasta nautintoa.

Kengissä on moderni slip-on-muotoilu, jonka ansiosta ne on helppo pukea ja riisua. 1 cm korkealla tasaisella kantapäällä ne takaavat mukavuuden myös pitkien kävelylenkkien aikana. Klassisen kuvion ja metallisen kullan värin yhdistelmä tekee näistä kengistä täydellisen täydennyksen sekä arkeen että eleganttiin tyyliin.

Sergio Leone takaa paitsi estetiikan myös laadun. Tuote on uusi, alkuperäinen ja sillä on 24 kuukauden takuu. Kätevä slip-on-kiinnitys ja pyöreä nenä lisäävät viehätysvoimaa. Kengät on pakattu valmistajan alkuperäiseen laatikkoon, mikä tekee niistä myös loistavan lahjaidean.

Anna Sergio Leonen kultaherrojen tulla osaksi vaatekaappiasi ja korostaa yksilöllistä tyyliäsi!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: kultainen
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Ulompi materiaali: kangas
  • Lisäominaisuuksia: metallinen
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään / alustan korkeus: 1.0
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: toinen , liukastua

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|