Evento Evento Naisten lenkkarit, beige

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelemme naisten beige -naisten tapahtuma -lenkkarit, jotka ilahduttavat paitsi modernin suunnittelun, myös korkean mukavuuden kanssa. Orgaanisesta nahasta valmistettu nämä alhaiset urheilukengät on asetettu tyylikkääseen alustaan, jonka korkeus on 4 cm, mikä tekee niistä optisesti ohuet hahmon.

Pyöristetyt varpaat takaavat mukavuuden koko päivän, ja materiaalilla peitetty vaahtolaite tarjoaa erinomaisen tyynyn, mikä tekee niistä täydellisen valinnan pitkille kävelyille tai päivittäiselle työmatkalle. Nämä lenkkarit ovat täydellinen täydennys jokaiseen rento tyyliytymiseen, yhdistämällä toiminnallisuuden ja muodikkaan ulkonäön.

Kengän lisäetu on kiinteä kumi, josta pohja tehtiin, mikä tarkoittaa niiden kestävyyttä ja vakautta. Nauhojen kiinnitysten ansiosta ne voidaan helposti sopeutua jalkaan, ja niiden beige -väri saa ne vastaamaan monia erilaisia ​​asusteita.

Älä missaa tilaisuutta rikastuttaa vaatekaappisi näillä erittäin tyylikkäillä lenkkarilla tapahtumasta. Kun valitset kokoa, kehotamme sinua käyttämään kokotaulua täydellisen istuvuuden varmistamiseksi. Tarkista, kuinka monta mahdollisuutta nämä mukavat kengät tarjoavat heidän päivittäisessä tyylissä!

  • Korkeus: matala
  • Kantapään tyyppi: Alusta
  • Akselin korkeus (cm): 6,5
  • Taso / pohja (cm): 4
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Tuottajakoodi: 25sp26-9087 beige-aran
  • Väri: beige
  • Pohjan väri: Ruskea
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: vaahto
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: ei
  • Kantapään / alustan korkeus: 4.0
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
Ostin sen noin PLN 80: lle, koska pidin heistä ja heitin sen kaapiin. Nyt muistan heistä. Olen yllättynyt. Ne ovat megaa mukavia jopa leveälle jalkaa Haluxilla. Jos pääsen eri väriin, ostan vielä yhden.
|