Inna marka Naisten lenkkarit Eco mokkanan leopardi beige

30,98

Naisten lenkkarit, joilla on ekologinen mokkanahka Beigessä, on täydellinen valinta jokaiselle muodikkaalle naiselle, joka arvostaa mukavuutta ja tyyliä jokapäiväisessä elämässä. Korkealaatuisesta ekologisesta mokkanahasta valmistettu nämä kengät eivät vain näytä hyvältä, vaan ovat myös ympäristöystävällisiä. Matala yläosa tekee niistä erittäin monipuolisia, ja perinteisen nauhan avulla voit sovittaa jalan täydellisesti.

Kengän sisätilat on vuorattu pehmeällä vaahto -insertillä, joka takaa mukavuuden käyttää jopa pitkiä tunteja. Kumista valmistetun ruskean pohjan ansiosta lenkkarit ovat keksintöjä hankaukselle ja tarjoavat hyvän tarttuvuuden eri pinnoilla. Alustan korkeus 2,5 cm korostaa heidän urheilullista luonnettaan lisääen samalla keveyttä mihin tahansa tyyliytymiseen.

Nämä lenkkarit ovat täydellisiä farkut, hameet tai säärystimet, jotka luovat tehokkaan, päivittäisen ilmeen. He käyttävät pyöreää nenää, joka antaa heille tuoreuden ja nuorekkaan tyylin. Valmistajan alkuperäinen pakkaus on valmis asettamaan vaatekaappisi.

Kun valitset kokoa, on koonpöytä ohjata sen varmistamiseksi, että ne valehtelevat täydellisesti. Naisten lenkkarit, joilla on Eco mokkanahkainen beige leopardi, on ehdotus naisille, jotka haluavat yhdistää mukavuuden muodikkaasta ulkonäöstä joka päivä!

  • Pohjan väri: Ruskea
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: vaahto
  • Kantapään tyyppi: Alusta
  • Taso / pohja (cm): 2,5
  • Tuottajakoodi: 1W-N16-leopardi
  • Väri: beige
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: ei
  • Kantapään / alustan korkeus: 2.5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Korkeus: nilkan eteen

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|