Inna marka Naisten lenkkarit laiturilla koristeellisella yksityiskohdilla valkoinen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Tyylikkäät naisten lenkkarit alustalla ovat täydellinen yhdistelmä mukavuutta ja muodikasta muotoilua. Laadukkaasta tekstiilimateriaalista valmistettu nämä valkoiset lenkkarit ilahduttavat paitsi yksinkertaisuutensa, myös hienovaraisen, koristeellisen yksityiskohdan yläosassa, mikä antaa heille ainutlaatuisen luonteen. Massiivinen 4,5 cm: n korkea alusta ei vain lisää tyyliä, vaan varmistaa myös vakauden ja mukavuuden kävellessä.

Pyöristetyt varpaat takaavat liikkumisvapauden, ja pehmeä, vaahto -insertti tekee vielä pitkistä tunteista näiden lenkkarien käyttämisestä. Täydellinen jokapäiväisiin tyylityksiin, sekä yhdessä farkut että ilmavien mekkojen kanssa.

Lenkkarit ovat pitsi -UP -kiinnitys, jonka avulla voit mahtua helposti jalkaan. Heidän alkuperäinen pakkaus tekee heistä täydellisen lahjan. Kun valitset oikean koon, on syytä ehdottaa kokotaulua maksimaalisen mukavuuden varmistamiseksi.

Yhteenvetona voidaan todeta, että nämä valkoiset lenkkarit ovat välttämättömiä jokaisessa naisten vaatekaapissa-ne yhdistävät muodikkaan ilmeen ja käytännöllisyyden, ja heidän yksinkertainen, riittävä muotoilu tekee heistä sopivia monia erilaisia ​​tyylejä. Tarkista ne tänään ja erottua joukosta!

  • Kantapään tyyppi: Alusta
  • Akselin korkeus (cm): 5,5
  • Taso / pohja (cm): 4,5
  • Tuottajakoodi: A003 Valkoinen
  • Väri: Valkoinen
  • Pohjan väri: Valkoinen
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: vaahto
  • Ulompi materiaali: kangas
  • Nenä: pyöristää
  • Lukko: nauhoitettu
  • Korkeus: matala
  • Kantapään / alustan korkeus: 4.5
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|