LU BOO Naisten lenkkarit Lu Boo ketjuilla Mokkanahka Harmaa Monica
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 1-2 arkipäivää
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Naisten lenkkarit Lu Boo ketjuilla Mokkanahka Harmaa Monica
Naisten Lu Boo tennarit ketjuilla Suede Grey Monica ovat täydellinen valinta jokaiselle muodikkaalle naiselle. Näissä ainutlaatuisissa kengissä yhdistyvät eleganssi ja urheilullinen helppous, mikä tekee niistä täydellisen lisäyksen erilaisiin tyyleihin - arkisesta muodollisempaan.
Korkealaatuisesta ekologisesta mokkanahkasta valmistetut lenkkarit erottuvat paitsi houkuttelevasta ulkonäöstään, myös käyttömukavuudestaan. Pyöreä kärki ja herkkä kiilakorkeus (9 cm) mahdollistavat niiden käytön koko päivän väsymättä. Lisäetuna ovat tyylikkäät ketjut ja strassit, jotka antavat kengille saalistusluonteen.
Nämä muodikkaat tennarit ovat saatavilla useissa väreissä, joten voit yhdistää ne henkilökohtaiseen tyyliisi. Vetoketju ja nauhakiinnitys takaavat mukavuuden lisäksi täydellisen istuvuuden jalkaan.
Jokainen Lu Boo -lenkkari on pakattu alkuperäiseen laatikkoon, mikä tekee niistä loistavan lahjaidean. Jos etsit jalkineita, jotka ovat sekä tyylikkäitä että käytännöllisiä, valitse Lu Boo Women's Sneakers Grey Monica ja kutsu vaatekaappiisi huippumuotia!
- Tuottaja: LU BOO
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Urheilu > Kengät LU BOO
- Lisäominaisuuksia: suihkukoneita
- Tuottajakoodi: B-2
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: harmaa
- Pohjallinen materiaali: tekonahka
- Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
- Malli: Urheilu
- Nenä: pyöristää
- Lihavuus: G.
- Korkeus: korkea
- Kantapään / alustan korkeus: 9.0
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: lukon päällä , nauhoitettu
Kiitos kommentin lisäämisestä.