Inna marka Naisten lumisaappaat paksulla pohjalla kameli Doriola turkista ruskea

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Naisten lumikengät paksulla pohjalla, jossa on Camel Doriola -turkista Brownissa, on täydellinen ratkaisu naisille, jotka etsivät mukavuutta ja tyyliä syksyllä ja talvikaudella. Herkästä ekologisesta mokkasta valmistettu nämä tossut yhdistävät tyylikkyyden käytännöllisyyteen tarjoamalla lämpöä paitsi jaloille, myös koko ulkonäön.

Tämä malli erotetaan ommeltulla 4 cm: n korkealla tasolla, mikä tekee niistä paitsi mukavia, myös optisesti pidentämään jalkoja. Lisäksi sisäinen turkista takaa miellyttävän lämmön tunteen, mikä tekee siitä täydellisen valinnan kylmiin päiviin. Tohvelit on asetettu, mikä varmistaa helpon laittamisen ja lähtöä, ja niiden pyöreä nenä lisää tyylikkään hahmon.

Tätä mallia ei voi puuttua vaatekaapistasi! Kun valitset kokoa, on syytä käyttää kokotaulua vastaamaan tossut täydellisesti jalkoihisi. Alkuperäisen pakkauksen ja korkean laadun ansiosta nämä tossut ovat loistava täydennys talvityylistä.

Valitse naisten lumilaskengät Camel Doriola -turkista ja nauti poikkeuksellisesta mukavuudesta ja muodikkaasta ulkonäöstä joka päivä!

  • Lukko: Liukua päälle
  • Kantapään tyyppi: Alusta
  • Taso / pohja (cm): 4
  • Lisäominaisuuksia: turkis
  • Tuottajakoodi: FA-181 CAMEL
  • Väri: Ruskea
  • Pohjan väri: Ruskea
  • Ainoa materiaali: materiaalia
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Malli: Naisten tossut
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: Joo
  • Korkeus: matala
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|