Sergio Leone Naisten mokkanahka Sergio Leone camel KZ273 ruskea

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä klassikoiden kauneus Sergio Leonen mokkanahkasaappaat kamelin sävyissä! Nämä tyylikkäät, ruskeat saappaat paksulla kantapäällä ovat täydellinen yhdistelmä tyyliä ja mukavuutta. Valmistettu laadukkaasta ekologisesta mokkanahkasta, ne takaavat käyttömukavuuden, ja sisällä oleva herkkä eristys lämmittää jalat miellyttävästi kylmempinäkin päivinä.

Klassisen mallin polvisaappaat sopivat täydellisesti eri tyyleihin. Niiden pyöreä kärki ja vetoketju ovat toiminnallisia yksityiskohtia, jotka helpottavat pukemista ja mukauttamista jalkaan. Yläkorkeus 42,5 cm ja kantapää 6,5 cm tekevät niistä paitsi muodikkaita, myös mukavia jokapäiväiseen käyttöön.

Täydellinen kaikkiin tilaisuuksiin, syksyisistä kävelyretkistä talvitapaamisiin ystävien kanssa. Älä viivyttele! Vie tyylisi uudelle tasolle ja tilaa Sergio Leonen saappaat jo tänään. Muista käyttää kokotaulukkoa valitessasi kokoa, joka sopii täydellisesti jalkaasi. Nämä saappaat ovat välttämättömiä jokaisen fashionistan vaatekaapissa!

  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: Joo
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Väri: Ruskea
  • Kantapään tyyppi: lähettää
  • Varren korkeus: polveen
  • Akselin korkeus (cm): 42.5
  • Kantapään / alustan korkeus: 6.5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: lukon päällä

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|