Inna marka Naisten muodikkaat mokkasiinit, violetit Rabell violetti

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Naisten muodikkaat mokkokkasiinit Purple Rabell on ihanteellinen ehdotus mihin tahansa tilanteeseen! Laadukasta Eco -mokkanahasta valmistettua leveyttä yhdistää tyylikkyyden päivittäiseen mukavuuteen. Violetti väri antaa heille luonteen, ja etuosassa hienovarainen muovinen sisustus antaa heille muodikkaan aksentin.

Mokkasiinit on varustettu 1,5 cm: n paksuisella ei -liukumisella, joka varmistaa vakauden kävellessä. Pehmeä ekologinen nahkainen insertti, joka on hieman rei'itetty, huolehtii mukavuudesta käyttää jopa koko päivän. Liukukiinnike tekee kengien asettamisesta ja poistamisesta erittäin yksinkertaisen.

Malli on saatavana erikokoisina, ja kun valitset oikeaa, on syytä käyttää kiinnitettyä taulukkoa, mikä varmasti helpottaa ostoksia. Kantapään puute tekee niistä kätevän valinnan päivittäisiin tyylit.

Rabell Purple Leafers ovat täydellisiä molemmille kaupunkien tyylille että sarjoihin muodollisempiin tilanteisiin. Jos etsit muodikkaita ja käytännöllisiä jalkineita, nämä leipomot ovat osuma! Täydellinen lahjaksi, joka on pakattu alkuperäiseen valmistajan laatikkoon.

Älä epäröi ja täydennä kenkäkokoelmaasi tällä ainutlaatuisella mallilla!

  • Kantapään tyyppi: Ei kantapää
  • Taso / pohja (cm): 1,5
  • Lisäominaisuuksia: ketju
  • Tuottajakoodi: DF711 LILLA
  • Väri: Violetti
  • Ainoa materiaali: Muovi
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Nenä: neliö-
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: liukastua

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|