Inna marka

Naisten mustat loaferit mukavalla pohjalla

Tuote ei ole saatavilla ;(

Tutustu eleganssiksi ja mukavuuteen mustien naisten mokkasiinien kanssa, joista tulee varmasti vaatekaappisi suosikkielementti. Korkealaatuisesta orgaanisesta nahasta valmistettua leveyttä yhdistää modernin suunnittelun käytännöllisyyteen. Ketjun muodossa oleva aistillinen aksentti antaa heille luonteen, mikä tekee niistä ihanteellisia eri tapauksiin toimistosta viikonloppuun.

Mokkasiineille on ominaista mukava 3 cm korkea pohja, joka varmistaa mukavuuden koko päivän. Luonnonahkainen insertti saa jalat hengittämään, mikä tarkoittaa vielä enemmän mukavuutta. Lisäyksen ansiosta kengän asettaminen ja lähtö on erittäin yksinkertaista ja nopeaa.

Klassinen musta väri ja pyöreä nenä tekevät tästä leikkauksesta monen tyylin - housuista mekkoihin. Nämä ominaisuudet tekevät mustista leivänpaikoista välttämättömän jokaisesta muodikkaasta ilmeestä. Kauppa alkuperäisessä laatikossa, ne ovat myös ihanteellinen lahjaidea.

Älä odota enää - lisää vähän eleganssia vaatekaappiin ja nauti tyylistä ja mukavuudesta mustien naisten mokkasiinien kanssa!

  • Koron tyyppi: alusta
  • Lisäominaisuudet: ketju
  • Väri: musta
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Lukko: lipsahdus
  • Ulkomateriaali: mokka ekologinen nahka
  • Nosek: pyöristää
  • Koron/tason korkeus: 3.0
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota
  • Valmistajan koodi: GD-FL696C-B

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
|