Inna marka Naisten mustat mokkanahkakengät solkikiinnityksellä

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä eleganssi ja mukavuus mustan mokkanan naispuolisen puolikuun ansiosta kiinnitetty solki. Nämä toisen tuotemerkin tyylikkäät kengät ovat loistava valinta naisille, jotka arvostavat muodikkaita ilmettä yhdistettynä mukavuuteen.

Ekologisesta mokkanahasta valmistettuille kengille on ominaista korkealaatuinen materiaali, joka tarjoaa sekä esteettisen ulkonäön että kestävyyden. Pyöreä nenä lisää luokan, ja 4 cm: n lavan korkeus tekee niistä mukavat käyttää koko päivän.

Kengät on varustettu käytännöllisellä soljen kiinnikkeellä ja ylimääräisellä lisätyllä vaihtoehdolla, mikä helpottaa laittaa ja nousta. Orgaaninen nahkainen insertti tarjoaa mukavuutta jaloille, ja minimalistinen musta väri tekee niistä erittäin universaalisia - ne sulautuvat täydellisesti eri tyyleihin, sekä rentoina että tyylikkäinä.

Nämä kengät, jotka on suunniteltu modernin naisen tarpeisiin, ovat loistava täydennys kaikille vaatekaappeille. Alkuperäisessä pakkauksessa, myös täydellinen lahja. Valitse solki kiinnitetty mustat mokkanahat ja olosi muodikkaksi ja mukavaksi!

  • Kantapään tyyppi: alustalle
  • Tuottajakoodi: 2720-1B
  • Väri: musta
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Malli: Beige mokkanahkaa solkikiinnityksellä
  • Lukko: solki
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään / alustan korkeus: 4
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|