Evento Naisten nahkainen lenkkarit Valkoinen Evento 8238 harmaa
- Lähetys lähetetään sisällä 3 - 6 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Tarkista myös
Yksityiskohdat: Naisten nahkainen lenkkarit Valkoinen Evento 8238 harmaa
Löydä valkoiset nahkaiset naisten tapahtuma 8238 lenkkarit harmaalla - loistava valinta jokaiselle naiselle, joka haluaa yhdistää mukavuuden moderni tyyliin. Nämä Eventon muodikkaat urheilukengät erottuvat luonnon nahasta, synteettisistä materiaaleista ja kankaista korkealaatuista, mikä varmistaa estetiikan lisäksi myös kestävyyden.
Sneakers Evento 8238 täydentää täydellisesti kaikkia päivittäisiä tyylityksiä lisäämällä sen luonnetta ja loistoa. Pehmeä kangaslaite tekee niistä erittäin mukavia, mikä tekee niistä täydellisen valinnan pitkille kävelyille tai ulkoiluun. Ainoa paksuus 3,5 cm tarjoaa riittävän tyynyn, mikä lisää käytön mukavuutta.
Näille kengille on ominaista vakiokoko, mikä tarkoittaa, että on syytä valita koko, jota käytät useimmiten. Pyöreällä nenällä, matalalla leikatulla ja nauhoitetulla luvalla, lenkkarit yhdistävät urheilutyylin rento ulkonäkö. Valmistajan alkuperäinen pakkaus, johon kengät on pakattu, on lisäetu, joka tekee niistä loistavia lahjaksi.
Anna itsesi kuljettaa ja huolehtia mukavuudestasi - valitse Valkoinen nahka Evento 8238 -lenkkarit harmaalla värillä. Esittele vähän ylellisyyttä vaatekaapissasi jokapäiväisessä versiossasi!
- Tuottaja: Evento
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Urheilu > Saappaat Evento
- Tuottajakoodi: EVE498
- Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
- Nenä: pyöristää
- Lukko: nauhoitettu
- Väri: harmaa
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Lämmittävä: ei
- Korkeus: matala
Kiitos kommentin lisäämisestä.