Sergio Leone Naisten nahkaiset kiilalenkkarit, mustat Sergio Leone PB236-S

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Tässä on ihanteellinen ehdotus kaikille mukavuus- ja tyyli-naisten nahkakiilan ystäville tunnetusta Sergio Leone -brändistä, PB236-S-mallista. Nämä mustat kengät ovat kauden ehdoton osuma, joka toimii sekä päivittäisissä että urheilutyylissä.

Valmistettu korkealaatuisesta luonnollisesta nahasta, lenkkarit eivät vain näytä hyvältä, vaan myös varmistavat mukavuuden koko päivän. Luonnon nahka- ja kangasvuoren takuut riittävä tuuletus ja mukavuus, mikä tekee niistä täydellisen valinnan kevään ja syksyn päivinä.

Lenkkarit upotetaan mukavaan 5 cm korkeaan kiilaan, mikä lisää armoa ja pidentää jalkoja. 2 cm: n ainoa paksuus varmistaa vakauden, ja pyöreä varpa lisää eleganssia. Insertion -kiinnitys on niiden asettaminen on erittäin yksinkertaista ja nopeaa.

Klassisen mustan värin ansiosta nämä lenkkarit ovat täydellinen täydennys jokaiseen vaatekaappiin. Tämä malli on saatavana vakiokokoon, minkä vuoksi suosittelemme ostamaan koon, jota käytät useimmiten.

Koska Sergio Leone on upouusi ja omaperäinen tuote, kattaa 24 kuukauden takuu, joka korostaa edelleen niiden korkeaa laatua. Jokainen pari toimitetaan valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa.

Valitse nahkaisten naisten lenkkarit mustasta Sergio Leone PB236-S -kiilasta ja nauti täydellisestä yhdistelmästä tyyliä, mukavuutta ja toiminnallisuutta!

  • Väri: musta
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Malli: Naisten nahkaiset lenkkarit
  • Tuottajakoodi: SK452
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Kantapään / alustan korkeus: 5
  • Lukko: liukastua
  • Nenä: pyöristää
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Kokoelma: BLACK FRIDAY 2024

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|