Inna marka Naisten nahkaiset klassiset tossut, joissa tarranauha, valkoinen Amedon

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

**Nahka klassiset naisten varvastossut tarranauhalla, valkoinen Amedon**

Lisää hieman mukavuutta jokapäiväiseen vaatekaappiisi Amedonin klassisilla naisten tarranauhavarvastossoilla. Nämä laadukkaasta ekonahasta valmistetut varvastossut yhdistävät tyylin ja toimivuuden ja luovat täydellisen valinnan kevät- ja kesäpäiviin.

Niiden kevyt 2 cm korkea alusta varmistaa mukavuuden pitkän käytön aikana, ja hyvin muotoiltu pohjallinen mukautuu jalan luonnolliseen muotoon, mikä lisää merkittävästi kävelymukavuutta. Tarrakiinnitys on lisäetu, jonka avulla voit helposti säätää jalkineita jalkasi leveydelle, mikä varmistaa vakauden ja tuen kaiken toiminnan aikana.

Valkoiset varvastossut ovat universaali elementti, joka on helppo yhdistää erilaisiin tyyleihin - arkisesta hieman tyylikkäämpään. Niiden minimalistinen muotoilu ilman kuvioita tekee niistä täydellisen kesäasuihin niin rannalla kuin kaupungissakin.

**Mitat:**

- Koot: 36-41 (jalan pituus: 23-26 cm)

- Tuotteen pituus: 27 cm

- Korkeus: 11 cm

- Leveys: 15 cm

Alkuperäisen pakkauksen ansiosta varvastossut sopivat erinomaisesti myös lahjaksi. Vaikka tuotteen paino pakkauksen kanssa on 0,6 kg, sen kuljetuksessa ei ole ongelmaa. Valitse Amedon Leather Classic naisten tarranauhavarvastossut ja nauti mukavuudesta ja tyylistä joka päivä!

  • Kantapään tyyppi: Ei kantapää
  • Taso / pohja (cm): 2
  • Lämmittävä: Ei
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kokoelma: Kevät kesä
  • Väri: Valkoinen
  • Pisteväri: Valkoinen
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: Muovi
  • Pohjallinen materiaali: Muovi
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Malli: Naisten nahkaiset klassiset tarranauhatossut
  • Nenä: ei nenäkappaletta
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Kantapään / alustan korkeus: 2
  • Lukko: Nosta, Velcro
  • Tuottajakoodi: H8-522 VALKOINEN

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|