Filippo Naisten nahkaiset lenkkarit valkoisella Filippo-tasolla valkoinen

Tuote ei ole saatavilla ;(

Naisten valkoiset Filippo-nahkaiset alustalenkkarit ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat muotia ja mukavuutta jokapäiväisessä tyylissä. Nämä ainutlaatuiset Filippo-kengät erottuvat modernista muotoilustaan ​​ja korkeasta työnlaadustaan.

Mukavalle koristeelliselle alustalle, jonka korkeus on 3,5 cm, ne varmistavat askeleen keveyden ja ainutlaatuisen tyylin. Tennarien valkoinen väri sopii täydellisesti tämän hetken trendeihin, ja niiden universaali muotoilu tekee niistä sopivia sekä arki- että urheiluasuihin.

Kengän sisäpuoli on vuorattu luonnollisella nahalla, mikä takaa käyttömukavuuden ja -mukavuuden. Synteettinen pohja puolestaan ​​varmistaa riittävän pidon ja kestävyyden. Tennarit eivät ole eristettyjä, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan kevääseen ja syksyyn.

Lisäksi vakiokokojen ansiosta ostaminen on vieläkin helpompaa! Saat alkuperäisen Filippo-tuotteen tyylikkäässä pakkauksessa ja 24 kuukauden takuun.

Valitse naisten valkoiset Filippo nahkaiset alustalenkkarit ja korosta tyyliäsi laadulla ja mukavuudella!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Lukko: nauhoitettu
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Väri: Valkoinen
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: ei
  • Korkeus: matala
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|