Filippo

Naisten nahkakengät alustalla valkoinen Filippo DP3624/23

Tuote ei ole saatavilla ;(

Löydä eleganssia ja mukavuutta Filippo-merkin naisten valkoisilla nahkakengillä (malli DP3624/23). Näissä tyylikkäissä kengissä yhdistyvät moderni muotoilu ja toiminnallisuus luoden täydelliset jalkineet kevät- ja kesäpäiviin.

Nämä kengät on valmistettu korkealaatuisesta luonnonnahasta, joissa on harjakattoinen kuviointi, ja ne tarjoavat paitsi houkuttelevan ulkonäön myös hengittävyyden. Jalkineiden sisäpuoli on viimeistelty kankaalla, ja mukava luonnonnahasta valmistettu pohjallinen tekee jokaisesta askeleesta nautinnon.

3 cm paksu pohja ja tehokas kiilakorkeus 4,5 cm tarjoavat riittävän iskunvaimennuksen, joten nämä kengät sopivat niin arkeen kuin tyylikkäämpiin asuihin. Vakiokokojen ansiosta ne on helppo säätää tarpeidesi mukaan.

Filippo takaa, että tuote on täysin uusi, alkuperäinen ja sillä on 24 kuukauden takuu. Tarkista niiden luotettavuus ja käyttömukavuus valitsemalla valkoiset naisten alustakengät - jokaisen naisen vaatekaapin korvaamaton osa, joka antaa sinulle itseluottamusta ja tyyliä!

  • Väri: valkoinen
  • Lisäominaisuudet: harjakattoinen
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Pohjan materiaali: synteettinen
  • Ulkomateriaali: luonnon nahkaa
  • Koron/tason korkeus: 4.5
  • Lukko: nauhoitettu
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Nosek: pyöristää
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|