Sergio Leone Naisten nahkakengät ketjulla, musta Sergio Leone PB231-S

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä viimeisimmät muoti-naisten nahkakengät mustalla Sergio Leone PB231-S -ketjulla. Nämä erittäin tyylikkäät leipomot ovat loistava valinta naisille, jotka haluavat yhdistää eleganssin mukavuuteen. Korkealaatuisesta luonnon nahasta valmistettu, ne eivät vain tarjoa ylellistä ulkonäköä, vaan myös käytön kestävyyttä ja mukavuutta.

Kengät on asetettu muodikkaaseen alustaan, jonka korkeus on 5 cm, mikä takaa erinomaisen vakauden ja mukavuuden käytettäessä. Pyöreä nenä antaa heille hienouksia, ja koristeketju tuo vähän kiiltoa, mikä tekee niistä täydellisen täydennyksen eri tyyleihin - rentoista tyylikkäimpiin.

Luonnollisesta nahasta ja kankaasta valmistetun insertin ja vuorauksen materiaali tarjoaa erinomaisen hengityksen ja mukavuuden, mikä saa nämä leveät toimimaan hyvin päivittäin että muodollisemmissa olosuhteissa. Vakiokoko antaa sinun valita oikean koon helposti, ja asetettu leikkaus tekee kengien asettamisesta ja poistamisesta erittäin yksinkertaisen.

Suosittelemme näitä kauniita kenkiä kaikille naisille, jotka arvostavat tyyliä ja mukavuutta. Älä odota enää - laita muodikkaita ja mukavia nahkapakoja Sergio Leone, josta tulee erottamaton osa vaatekaapistasi tulevina vuodenaikoina. Tee jokaisesta tyylistäsi ainutlaatuinen hahmo!

  • Väri: musta
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Lisäominaisuuksia: ketju
  • Tuottajakoodi: SK451
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Kantapään / alustan korkeus: 5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Kokoelma: BLACK FRIDAY 2024
  • Lukko: ['liukua päälle]]

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|