EVento Naisten nahkakengät laiturilla avoimia valkoisia valkoinen
Näytä kaikki: Matalat kengät eVento
- Paketti lähetetään sisällä 4 - 7 työpäiviä
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: EVento Naisten nahkakengät laiturilla avoimia valkoisia valkoinen
Löydä Ainutlaatuiset nahkaisten naisten kengät The Evento -brändiltä, joissa yhdistyvät eleganssi ja moderni tyyli. Korkealaatuisesta luonnon nahasta valmistettu nämä valkoiset kengät eivät vain kiinnitä huomiota avoimien kuvion ansiosta, vaan tarjoavat myös poikkeuksellisen mukavuuden.
Asetettu kevyelle alustalle, jonka korkeus on 2,5 cm, ne tarjoavat optimaalisen tyyny- ja jalkatuen koko päivän. Jäljentävän pyyhekumin käyttö antaa heille tuoreen hahmon, mikä tekee niistä täydellisen täydennyksen sekä rentoihin että tyylikkäimpiin tyyleihin.
Kävelyn mukavuudesta huolehtiva pehmeä nahka Lisätty tyyppinen kiinnitys varmistaa hankinta- ja latauksen helppouden, mikä tekee niistä entistä käytännöllisempiä.
Pyöreän varpaiden ja universaalin valkoisen värin ansiosta Evento -kengät sopivat helposti moniin muihin ja tilanteisiin. Riippumatta siitä, menetkö töihin, kävelylle vai tapaamiseen ystävien kanssa, nämä kengät ovat täydellinen seuralainen.
Tilaa tänään ja nauti tyylin ja poikkeuksellisen mukavuuden yhdistelmästä, jota nämä nahkakengät tarjoavat Evento -laiturilla!
- Tuottaja: eVento
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Matalat kengät > Kengät eVento
- Yläkorkeus (cm): 5,5
- Taso / pohja (cm): 2,5
- Valmistajan koodi: 25PB18-8443 Valkoinen
- Väri: valkoinen
- Pohjan väri: valkoinen
- Pohjan materiaali: materiaalia
- Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
- Ulkomateriaali: luonnon nahkaa
- Nosek: pyöristää
- Lukko: lipsahdus
- Lisäominaisuudet: harjakattoinen
- Koron/tason korkeus: 2.5
Kiitos kommentin lisäämisestä.