Suositellut artikkelit

PS1 PS1 Naisten nahkalenkkarit, valkoiset Mikayla valkoinen

Tuote ei ole saatavilla ;(

Naisten valkoiset Mikayla-nahkaiset PS1-lenkkarit ovat täydellinen valinta tyyliä ja mukavuutta arvostaville naisille. Valmistettu korkealaatuisesta ekonahasta, ne takaavat paitsi esteettisen ulkonäön myös käyttömukavuuden. Klassisen muotoilun ansiosta ne sopivat täydellisesti eri tyyleihin - housuihin, mekoihin ja pidempiin hameisiin.

Mikayla-kenkiin on ominaista huolellinen istuvuus jalan muotoon, mikä takaa mukavuuden koko päivän käytössä. Pehmeä kangaspohjallinen lisää mukavuutta, ja klassinen nyöritys mahdollistaa täydellisen istuvuuden jalkaan. Liukumaton pohja tekee niistä turvallisia käyttää erilaisissa olosuhteissa, mikä takaa vakauden ja turvallisuuden.

Tyypillisinä määrinä tarjolla olevia tennareita on saatavilla kooissa 36-41. Yläkorkeus 5,5 cm ja matala 2,5 cm alusta takaavat mukavuuden, ja pyöreä kärki antaa niille hienovaraisen luonteen. Lisäksi eristyksen puute tekee niistä ihanteellisen valinnan lämpimiin päiviin.

Nämä valkoiset lenkkarit ovat välttämättömiä jokaisen naisen vaatekaapissa. Tuo esiin ainutlaatuinen tyylisi ja yhdistä ne suosikkivaatteesi kanssa. Jokainen pari on pakattu huolellisesti valmistajan alkuperäiseen laatikkoon, mikä tekee niistä myös loistavan lahjaidean. Valitse Mikayla ja nauti modernista muotoilusta ja arjen mukavuudesta!

  • Lämmittävä: Puute
  • Kantapään tyyppi: Ei kantapää
  • Varren korkeus: 5,5 cm
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: Valkoinen
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään / alustan korkeus: 2.5
  • Lukko: nauhoitettu
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Korkeus: matala
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|