Lemar Naisten nahkasaappaat beige Lemar Vergo

112,05

Naisten Lemar-nilkkurit ovat beigen värisiä kattotyöntekijöitä. Ne on valmistettu korkealaatuisesta luonnonnahasta ja eristykseen on käytetty villaa. Käyttömukavuuden takaavat sekä nauhoitus että sivuvetoketju, mikä helpottaa saappaiden pukemista ja riisumista.

Saappaat on asetettu massiiviselle 5 cm korkealle kantapäälle, joka varmistaa vakauden kävellessä. Saappaat ovat riittävän korkeat päätyäkseen nilkan yläpuolelle.

Pohja on valmistettu kumista, joka tarjoaa riittävän iskunvaimennuksen kävellessä. Lisäksi pohja on varustettu paremman pidon tarjoavalla kulutuspinnalla, mikä on erityisen tärkeää liukkailla pinnoilla kävellessä.

Saappaiden kielekkeisiin on lisätty koriste-elementtejä. Jäykistetty kantataskuri takaa kantapäälle oikean tuen ja estää mahdolliset vammat.

Tässä naisten kenkien mallissa ei ole lisäkuvioita, mikä tekee niistä tyylikkään ja yleismaailmallisen valinnan moniin tyyleihin. Kengät on pakattu valmistajan alkuperäiseen pakkaukseen - laatikkoon.

Oikean koon valinnassa kannattaa käyttää mukana tulevaa kokotaulukkoa. Tuote kuuluu luokkaan "Naiset » Naiset » Saappaat" ja vaikka siinä ei ole lisäominaisuuksia, se sopii syys/talvikauteen. Valmistajan koodi on BM179600.

  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kokoelma: Syksy talvi
  • Väri: beige
  • Pisteväri: beige
  • Pohjan väri: beige
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: Joo
  • Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Kantapään / alustan korkeus: 5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: lukon päällä , nauhoitettu
  • Pohjallinen materiaali: villa
  • Tuottajakoodi: 60374 V.TAUPE+BEIGE

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|