Sergio Leone Naisten patentoidut kiila sandaalit Sergio Leone SK301 musta

Tuote ei ole saatavilla ;(

Esitämme naisten lakatut sandaalit Sergio Leone SK301 -kiilassa tyylikkäässä mustassa värissä - täydellinen valinta kesäpäiviin! Nämä tyylikkäät sandaalit erotetaan houkuttelevalla mallilla, jossa on punos, joka antaa heille ainutlaatuisen hahmon. Säädettävä hihna soljen kanssa tarjoaa täydellisen istuvuuden jalkaan, mikä tarkoittaa korkeaa mukavuutta.

Sandaalien sisustus on viimeistelty nahka -insertillä, joka takaa mukavuuden jopa pitkällä aikavälillä. 6 cm: n korkea kiila tarkoittaa, että ne lisäävät muutaman senttimetrin lisäksi myös vakautta, mikä tekee heistä loistavan valinnan kävelyretkille tai ulkokokouksille.

Sandaalit valmistettiin ekologisesta lakattuista nahasta, mikä tekee niistä paitsi tyylikkäitä, myös ympäristöystävällisiä. Heidän klassinen leikkaus ilman nenää ja ruskean pohjan tekevät niistä erittäin monipuolisia ja mukauttavat ne helposti erilaisiin kesätyyliin.

Sergio Leone SK301 -sandaalit ovat saatavana alkuperäisessä valmistajan pakkauksessa, ja valitessamme kokoa kehotetaan käyttämään kokotaulua löytääksesi sinulle täydellisen ottelun. Älä missaa tilaisuutta täydentääksesi kesäkaapiasi tällä muodikkaalla ja mukavalla mallilla!

  • Lisäominaisuuksia: lakattu
  • Tuottajakoodi: SK301 MUSTA MAALI
  • Väri: musta
  • Pohjan väri: Ruskea
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: lakattu ekologinen nahka
  • Malli: Naisten kiiltosandaalit
  • Nenä: ei nenäkappaletta
  • Kantapään tyyppi: buskin
  • Kantapään / alustan korkeus: 6
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: solki

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|