FE1 FE1 Naisten saappaat, joissa on sukkahousut, musta Sofia

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelemme upeat naisten FE1-nilkkurit, joissa on musta sukka, jotka ovat täydellinen yhdistelmä tyyliä ja mukavuutta. Nämä slip-on-nilkkurit muistuttavat tyylikkäitä brogues-saappaat, ja niiden moderni muotoilu herättää varmasti huomion kaikissa tyyleissä.

Laadukkaasta eko-nahasta valmistetut nilkkurit ovat paitsi muodikkaita, myös erittäin mukavia. Edessä hienovaraisilla strassikivillä koristeltu ne antavat ainutlaatuisen luonteen ja tekevät niistä ihanteellisen valinnan erilaisiin tilaisuuksiin.

Tasaiselle kantapäälle 4,5 cm korkealla alustalla ne takaavat vakauden ja käyttömukavuuden koko päivän. Lisäksi osittainen eristys jalan korkeudella tekee saappaista täydellisen valinnan kylmempään päivään. Suljetun kärjen ansiosta näistä saappaista tulee universaaleja ja ne sopivat helposti mihin tahansa tyyliin, arkisesta tyylikkäämpään.

Kokoa valittaessa kannattaa käyttää kokotaulukkoa. Mallia on saatavana kooissa 36-41, mikä mahdollistaa täydellisen istuvuuden. Päällisen leveys on 11 cm, joten ne sopivat täydellisesti jalkaan ja niiden korkeus on 17,5 cm.

Naisten FE1-nilkkurit sukilla ovat täydellinen tarjous syys-/talvikauteen yhdistäen mukavuuden ja muodikkaan tyylikkyyden. Alkuperäisen laatikon kanssa näistä nilkkureista tulee välttämätön osa vaatekaappiasi. Valitse ne ja erotu joukosta!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Lämmittävä: ei
  • Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
  • Akselin leveys: 11
  • Varren korkeus: 17.5
  • Kantapään / alustan korkeus: 4.5
  • Lukko: toinen , liukastua
  • Lisäominaisuuksia: suihkukoneita
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Nenä: pyöristää
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • kantapään korkeus (cm): 4,5 cm
  • Akselin korkeus (cm): 17,5 cm
  • Akselin leveys (cm): 11 cm
  • Taso / pohja (cm): 2,5
  • Väri: musta
  • Ulompi materiaali: lakattu ekologinen nahka

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|