Sergio Todzi Sergio Todzi Naisten saappaat lakatut mustat Linzo -ankkurit
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 4 - 7 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Sergio Todzi Naisten saappaat lakatut mustat Linzo -ankkurit
Sergio Todzi naisten nilkkurit ovat ihanteellinen tarjous naisille, jotka arvostavat tyyliä ja mukavuutta syksyn ja talven tyyliin. Nämä laadukkaasta kiiltonahasta valmistetut klassiset saappaat ilahduttavat paitsi ulkonäöllään myös toimivuudellaan.
Muotoilu, jossa on vetoketju sivulla ja kiinteä nyöritys, helpottaa kenkien pukemista ja säätämistä, mikä tekee niistä erittäin käytännölliset. Musta, lakattu viimeistely antaa niille tyylikkään luonteen, joka sopii täydellisesti eri asuihin.
Saappaiden sisäpuoli on vuorattu miellyttävän tuntuisella jalkinepeitolla, joka varmistaa käyttömukavuuden ja pitää sinut lämpimänä kylminä päivinä. Lisäksi pyöreä kärki ja 5 cm litteä kantapää takaavat mukavuuden jokaisessa vaiheessa.
Sergio Todzi hoiti myös asianmukaista numerointia - muista, että kengät ovat pieniä, joten suosittelemme isomman koon ostamista. Nämä nilkkurit ovat täydellinen sijoitus muodikkaan ja toimivaan vaatekaappiin tulevalle kaudelle.
Valitse Sergio Todzi ja luo ainutlaatuisia tyylejä, jotka korostavat persoonallisuuttasi!
- Tuottaja: Sergio Todzi
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Saappaat > Kengät Sergio Todzi
- Kantapään / alustan korkeus: 5
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: nauhoitettu , Lukko
- Varren korkeus: 15 cm
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: musta
- Pohjan väri: musta
- Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
- Lihavuus: G.
- Akselin korkeus (cm): 15
- Lisäominaisuuksia: lakattu
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Nenä: pyöristää
- Lämmittävä: Joo
- Korkeus: nilkan puolesta
Kiitos kommentin lisäämisestä.