Jezzi Jezzi Naisten sandaalit alustalla ja kiilalla, jotka on valmistettu eko-nahasta, musta Hloeli
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 4 - 7 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Jezzi Naisten sandaalit alustalla ja kiilalla, jotka on valmistettu eko-nahasta, musta Hloeli
Löydä eleganssin ja mukavuuden uusi ulottuvuus Jezzi-brändin naisten alusta- ja kiila sandaaleilla! Hloeli-malli on täydellinen valinta kaikille naisille, jotka arvostavat muodikasta ulkoasua ja käyttömukavuutta. Nämä laadukkaasta eko-nahasta valmistetut sandaalit tarjoavat paitsi tyylikkään ulkonäön myös kestävyyttä.
Jezzi-sandaalit erottuvat modernista muotoilustaan. Silmäänpistävällä raidalla koristeltu päällisen yläosa herättää huomion ja tekee jokaisesta tyylistä ainutlaatuisen. 2,5 cm korkean alustan ja 7,5 cm kiilan ansiosta nämä sandaalit takaavat käyttömukavuuden ja lisäävät samalla siluettiin keveyttä ja aistillisuutta.
Universaalin mustan värin ansiosta Hloeli-malli sopii täydellisesti moniin tyyleihin - arkisesta eleganttiin. Täydelliset kevät- ja kesäpäiviin, ne sopivat täydellisesti niin juhliin kuin arkeenkin. Lisäksi soljen sulkeminen helpottaa pukemista ja riisumista.
Kannattaa kiinnittää huomiota tarkasti valmistettuun kokotaulukkoon, joka auttaa valitsemaan oikean koon, mikä tarkoittaa maksimaalista käyttömukavuutta. Sandaalit ovat saatavilla kooissa 36-40, mikä tarkoittaa, että jokainen nainen löytää jotain itselleen.
Ihaile mukavuuden, tyylin ja laadun yhdistelmää Jezzi Hloeli -sandaalien kanssa. Älä anna jalkojesi kärsiä kuumina päivinä – valitse muodikkaat ja mukavat sandaalit, jotka antavat sinulle itsevarmuutta!
- Tuottaja: Jezzi
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Sandaalit > Kengät Jezzi
- Kantapään / alustan korkeus: 7.5
- Lisäominaisuuksia: puute
- kantapään korkeus (cm): 7,5
- Lämmittävä: Ei
- Taso / pohja (cm): 2,5
- Tuottajakoodi: ASA209-6 MUSTA
- Väri: musta
- Pohjan väri: musta
- Ainoa materiaali: materiaalia
- Pohjallinen materiaali: tekonahka
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Nenä: ei nenäkappaletta
- Kantapään tyyppi: buskin
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: solki
Kiitos kommentin lisäämisestä.