Sergio Leone Naisten sandaalit kiilassa Sergio Leone SK223 Gold kultainen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Naisten sandaalit Sergio Leone SK223 -kiilassa kullassa on ihanteellinen ehdotus naisille, jotka etsivät tyylikkyyttä mukavuuteen. Eco -nahasta valmistettu näille sandaaleille on ominaista tyylikäs muotoilu, joka sopii täydellisesti kesätrendeihin. Kiila, jonka korkeus on 8 cm, antaa paitsi kasvun lisäksi myös vakauden kävellessä.

Sandaalien edessä olevat raidat antavat heille ainutlaatuisen hahmon ja valmistettu luonnon nahasta, pehmeä insertti varmistaa mukavuuden koko päivän. Soljun kiinnitysjärjestelmän avulla voit sovittaa jalan täydellisesti, mikä on tämän mallin lisäetu.

Nämä klassiset sandaalit metallisessa kultaisessa värisekoituksessa täydellisesti erilaisilla kesätyylillä, mikä tekee niistä monipuolisen valinnan sekä päivittäisiin retkiin että tyylikkäimpiin tilaisuuksiin. Kestävästä muovista valmistetun ruskean pohjan ansiosta voit ilmaista ne vaatekaappisi.

Saat Sergio Leone SK223 -sandaalit alkuperäisessä pakkauksessa, mikä tekee niistä myös loistavan lahjaidean. Jos haluat nauttia tyylistä ja mukavuudesta kesäkävelyillä, nämä sandaalit ovat loistava valinta. Muista käyttää kokotaulukkoa valitsemalla koko täydellisen istuvuuden varmistamiseksi.

  • kantapään korkeus (cm): 8
  • Lisäominaisuuksia: metallinen
  • Tuottajakoodi: SK223 Zlotys
  • Väri: kultainen
  • Pohjan väri: Ruskea
  • Ainoa materiaali: materiaalia
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: ei nenäkappaletta
  • Kantapään tyyppi: buskin
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: solki
  • Kantapään / alustan korkeus: 8.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|