Inna marka Naisten sidotut tennarit musta
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 1 - 4 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Naisten sidotut tennarit musta
Tutustu mukavuuteen ja tyylikkyyteen Inna Markan klassisen mustan värisillä naisten nauhakengillä. Nämä matalat tennarit ovat täydellinen valinta mukavuutta ja monipuolisuutta arvostaville naisille. Kankaan käytön ansiosta sekä ulkomateriaalissa että pohjallisessa jalkineet tarjoavat riittävän ilmanvaihdon ja pehmeyden käytön aikana.
Tennareissa on pyöreä kärki, joka lisää niihin keveyttä ja vapautta, ja nauhakiinnitys mahdollistaa täydellisen istuvuuden mihin tahansa jalkaan. Niiden minimalistinen muotoilu ilman kuvioita tekee niistä täydellisesti sopivia eri tyyleihin - rento lookista tyylikkäämpiin yhdistelmiin.
2 cm:n alustakorkeus lisää hienovaraista mukavuutta ja tekee tennareista täydelliset jokapäiväiseen käyttöön. Universaali musta väri sopii mihin tahansa vaatekaappiin, ja unisex-luonteensa ansiosta niitä voi käyttää kuka tahansa sukupuolesta riippumatta.
Valitse naisten mustat nauhalliset lenkkarit Innalta ja nauti muodikkaasta lookista yhdistettynä mukavuuteen joka vaiheessa!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Lenkkarit > Kengät Inna marka
- Pohjallinen materiaali: Kangas
- Korkeus: matala
- Lisäominaisuuksia: puute
- Nenä: Pyöristää
- Lukko: nauhoitettu
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Ulompi materiaali: Kangas
- Väri: musta
- Kantapään / alustan korkeus: 2.0
Kiitos kommentin lisäämisestä.