eVento EVento Naisten tossut, joissa on kultaiset soljet mustat soljet

Tuote ei ole saatavilla ;(

Löydä ainutlaatuinen mukavuus ja tyyli naisten tapahtumaläppeillä klassisella mustalla värillä, koristeltu upeilla kultaisilla solkilla. Laadukkaasta ekologisesta kleathista valmistettu nämä läppä on täydellinen valinta kesäpäiviin tarjoamalla paitsi mukavuutta, myös eleganssia. Vakaaseen alustalle, jonka korkeus on 3 cm, ne takaavat mukavuuden käytöstä koko päivän tilaisuudesta riippumatta.

Yksinkertainen ja moderni leikkaus tekee flip -flops -sekoittumisen hyvin erilaisilla tyylillä - rento ja tyylikäs, mikä tekee niistä monipuolisen vaatekaapin elementin. Tämä malli on myös käytännöllinen lisäyksen ansiosta, mikä helpottaa asettamista ja aloittamista.

Evento Flip Flops ei ole vain jalkineita, vaan myös ilmaisua tyylistäsi ja persoonallisuudestasi. Kun valitset oikean koon, muista käyttää kokotaulua sovittaaksesi ne täydellisesti jalkaasi. Alkuperäisessä laatikossa nämä läppä on täydellinen lahja jokaiselle naiselle, joka arvostaa sekä muoti että mukavuutta.

Valitse Evento Flip Flops yhdistääksesi toiminnallisuuden muodikkaan ilmeen ja nauti kesästä parhaassa tyylissä!

  • Lukko: Liukua päälle
  • Kantapään tyyppi: Alusta
  • Taso / pohja (cm): 3
  • Tuottajakoodi: 25SD97-8520 musta
  • Väri: musta
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: materiaalia
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: ei nenäkappaletta
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.0
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|