Lemar

Naisten tummanbeiget Lemar Odennia -nahkasaappaat paksulla kantapäällä

Tuote ei ole saatavilla ;(

Naisten nahkasaappaat massiivisella kantapäällä tyylikkäässä tumman beigen värissä valmistajalta Lemar ovat täydellinen valinta kylmempään päivään. Nämä tyylikkäät klassisella leikkauksella varustetut saappaat on valmistettu korkealaatuisesta luonnonnahasta, joka takaa paitsi kestävyyden myös käyttömukavuuden.

Yläpää ulottuu pohkeen keskelle, eristetty jalkinehuovalla, mikä takaa riittävän suojan kylmää vastaan. Saappaat on kiinnitetty täyspitkällä vetoketjulla, mikä tekee niiden pukemisesta ja riisumisesta helppoa. Massiivinen 8 cm korkea tanko ja liukumaton alusta (2,5 cm korkea) takaavat vakauden ja mukavuuden kävellessä.

Ajattoman ulkonäön ja beigen värinsä ansiosta nämä saappaat sopivat täydellisesti eri tyyleihin - jokapäiväisestä tyylikkäämpään. Litteän kärjen ja 14 cm:n varren leveyden ansiosta tämä malli sopii naisille, jotka arvostavat sekä tyyliä että mukavuutta.

Älä unohda käyttää kokotaulukkoa valitaksesi täydellisen koon! Lemar-saappaat ovat täydellinen valinta syys-/talvikauteen ja niistä tulee varmasti suosikkielementtisi vaatekaappiisi. Valmistajan alkuperäisen laatikon kanssa nämä tyylikkäät nilkkurit ovat loistava lisä kokoelmaasi.

  • Taso / pohja (cm): 2,5
  • Yläkorkeus (cm): 26,5
  • Yläleveys (cm): 14
  • Lisäominaisuudet: puute
  • Kokoelma: Syksy/talvi
  • Väri: beige
  • Lisäväri: beige
  • Pohjan väri: beige
  • Pohjan materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulkomateriaali: luonnon nahkaa
  • Malli: Nahkaiset nilkkurit massiivisella korkokenällä
  • Nosek: pyöristää
  • Lämpeneminen: Kyllä
  • Lihavuus: G
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota
  • Lukko: lukon päällä
  • Koron tyyppi: lohko
  • Korkeus: nilkan kautta
  • Koron/tason korkeus: 8
  • Koron korkeus (cm): 8

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|