Ipanema Naisten varvastandaalit glitterillä 26914 Ipanema Class Brilha Fem Coral vaaleanpunainen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Tarjoamme kauniita palloja glitterillä, naisten 26914 Ipanema -luokan Brilha likaisessa korallissa. Nämä tyylikkäät Ipanema -sandaalit on suunniteltu kesäpäiviin yhdistämällä mukavuuden eleganssiin. Joustavan muovin ja soljen huomaavaisen kiinnittimen ansiosta ne mukautuvat täydellisesti jalkaan, varmistaen mukavuuden käyttää koko päivän.

Nämä flip -liukut erottuvat hienovaraisella glitter -hehkulla, mikä tekee niistä täydellisiä jokapäiväiseen ja muodollisempiin tyyliin. Heidän tasainen kantapää ja kumilaite varmistavat vakauden ja mukavuuden, mikä tekee heistä täydellisen valinnan sekä kävelylle rannalla että tapaamaan ystäviä.

Käytettävissä olevat koot ovat: 37 (24 cm), 38 (24,5 cm), 39 (25,5 cm), 40 (26 cm), 41 ja 42 (27 cm). Suosittelemme, että luet kokotaulukon ennen ostoksen tekemistä täydellisen ottelun valitsemiseksi.

Ipanema Japanilaiset sandaalit eivät ole vain muodikas lisäys, vaan myös käytännöllinen valinta kevään/kesäkauden ajan. Valmistettu Brasiliassa korkealaatuisilla materiaaleilla, ne houkuttelevat varmasti huomiota ja lisäävät viehätysvoimaa jokaiseen kesän tyyliytymiseen. Olkoon nämä kesäpäivät täynnä loistoa ja mukavuutta Ipanemin sandaalien ansiosta!

  • Taso / pohja (cm): 1
  • Tuottajakoodi: 26914 PINK/KULT
  • Väri: vaaleanpunainen
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: purukumi
  • Ulompi materiaali: Muovi
  • Nenä: ei nenäkappaletta
  • Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Pohjan väri: vaaleanpunainen
  • Malli: Varvassandaalit glitterillä Ipanema
  • Kantapään / alustan korkeus: 1
  • Lukko: solki
  • Lämmittävä: Ei

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|