Erynn Erynn Nauhalliset mokkanahkaiset tennarit musta

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Mustat Erynn Lace-up mokkanakkalenkkarit ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat tyyliä ja mukavuutta joka päivä. Näissä matalavarsisissa tennareissa on tyylikäs, minimalistinen muotoilu, joka sopii hyvin erilaisiin tyyleihin, arkisesta muodollisempaan.

Valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, ne takaavat kestävyyden ja helpon hoidon. Kengän sisäpuoli on viimeistelty kankaalla, mikä takaa korkean käyttömukavuuden. Pyöreä varvas antaa niille klassisen luonteen, ja nauhakiinnitys mahdollistaa täydellisen istuvuuden jalkaan.

3 senttimetrin alustan ansiosta Erynn-lenkkarit eivät vain tarjoa mukavuutta, vaan myös nostavat varovasti figuuria, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan pitkille kävelyille tai tapaamisille ystävien kanssa. Ilman kuvioita ja universaalin mustan värin lenkkarit sopivat täydellisesti mihin tahansa vaatekaappiin.

Yhteenvetona voidaan todeta, että mustat Erynn-nauhalliset lenkkarit ovat erittäin käytännöllinen ja tyylikäs jalkine, jonka pitäisi kuulua jokaisen naisen vaatekaappiin. Mukavuus, estetiikka ja toimivuus – kaikki mitä tarvitset joka päivä!

  • Pohjallinen materiaali: Kangas
  • Korkeus: matala
  • Nenä: Pyöristää
  • Lukko: nauhoitettu
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Väri: musta
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|