Inna marka Nauhalliset saappaat turkiksella 8848 musta

Tuote ei ole saatavilla ;(

Esittelyssä elegantit nauhasaappaat, jotka ovat täydellinen valinta kylmiin päiviin - Klassisen mustan nauhanilkkurit 8848. Näissä tyylikkäissä naisten kengissä yhdistyvät mukavuus ja muodikas ulkonäkö, joten niitä voidaan käyttää sekä joka päivä että erityisissä tilaisuuksissa.

Saappaiden kantakorkeus on noin 2,5 cm, mikä takaa mukavuuden pitkäaikaisessa käytössä. Korkea, noin 16 cm ulottuva päällinen tarjoaa lisätukea nilkolle ja suojaa kylmältä. Kengän sisäpuoli on eristetty, mikä tekee niistä täydellisen ratkaisun pakkaspäiviin.

Ekologisesta nahasta valmistettu yläkerros näyttää tyylikkäältä ja synteettinen pohja pehmeällä rakenteella varmistaa riittävän pidon ja mukavuuden kävellessä. Pyöreä kärki lisää hienovaraisuutta, ja nauhakiinnitys mahdollistaa täydellisen istuvuuden.

Nauhalliset nilkkurit 8848 turkisella on jokaisen naisen vaatekaappi, jossa yhdistyvät eleganssi, mukavuus ja toimivuus. Täydelliset talveen, ne toimivat hyvin minkä tahansa muodikkaan tyylin kanssa. Älä viivyttele – sijoita tyyliisi ja mukavuuteen jo tänään!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Lämmittävä: Joo
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Nenä: Pyöristää
  • Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Kantapään / alustan korkeus: 2.5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu
  • Pohjallinen materiaali: muut

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|