Neex Neex musta nahka miesten lämpimät saappaat Kobe ruskea

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä täydellinen tyylin ja mukavuuden yhdistelmä ruskeiden Neex Kobe -nilkkurien kanssa. Nämä miesten eristetyt Chelsea-saappaat, jotka on valmistettu korkealaatuisesta luonnonnahasta, tarjoavat paitsi houkuttelevan ulkonäön, myös vertaansa vailla olevan mukavuuden kylminä päivinä. Saappaiden sisäpuoli on vuorattu lämpimällä huovalla, mikä takaa lämmön ja mukavuuden, ja käytännöllinen vetoketju sivulla helpottaa niiden pukemista.

Saappaissa on klassinen, pyöreä kärki ja litteä 3 cm korkea kantapää, mikä tekee niistä täydelliset jokapäiväiseen tyyliin, niin arkeen kuin hieman elegantimpaankin. Synteettisen pohjan ansiosta jalkineille on ominaista hyvä pito ja kestävyys. Yläkorkeus 13 cm lisää luonnetta ja saa saappaat sopivat täydellisesti eri housutyyleihin.

Neex Kobe on loistava valinta miehille, jotka arvostavat muotia ja mukavuutta. Sijoita näihin laadukkaisiin nilkkurit, joista tulee suosikkijalkineesi kaikkiin tilaisuuksiin. Tutustu koko puolalaisten jalkineiden valikoimaan myymälässämme ja valitse kokosi kokotaulukon mukaan. Älä odota - täydellinen tyyli ja mukavuus odottavat sinua!

  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kokoelma: rBTE3WLnu4TRV8f
  • Väri: ruskea, beige , musta
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: Joo
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu
  • Varren korkeus: 13 cm
  • Kantapään tyyppi: Tasainen

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|