PA1 PA1 Norrien mustat pumput hihnalla

Tuote ei ole saatavilla ;(

PA1-merkin Norrie-pumput ovat täydellinen valinta jokaiselle naiselle, joka haluaa yhdistää eleganssin ja mukavuuden. Nämä mustat mokkanahkapumput erottuvat modernista muotoilusta ja käytännöllisestä hihnasta, joka ei vain lisää tyylikästä korostusta, vaan myös varmistaa vakauden käytön aikana.

Korkealaatuisesta ekologisesta mokkanahkasta valmistetut pumput tarjoavat poikkeuksellista mukavuutta jopa pitkän päivän aikana. Mantelinmuotoiset varpaat pidentävät jalkoja optisesti, mikä tekee jokaisesta tyylistä näyttävän kevyeltä ja tyylikkäältä. Vakaa 9 cm korkea kantapää ja 17,5 cm kengän kokonaiskorkeus takaavat erinomaisen tuen tilaisuudesta riippumatta.

Norrie-pumppuja on saatavana vakionumeroina (36-40), joten oikean koon valinta on helppoa. Klassisen mustan värinsä ansiosta ne sopivat täydellisesti eri tyyleihin - arkisesta muodollisempaan. Solki mahdollistaa helpon pukemisen ja riisumisen, ja kiinteä muovipohja varmistaa kestävyyden ja mukavuuden jokaisessa vaiheessa.

Norrie-pumput ovat tyylikäs asuste, joka jokaisen muodikkaan naisen tulisi olla. Tyylikkäässä, alkuperäisessä PA1-pakkauksessa ne ovat täydellinen lahja itsellesi tai rakkaallesi. Löydä mukavuus ja tyylikkyys Norrie-pumpuilla!

  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: Muovi
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Malli: Pumput hihnalla 2B1D457-1
  • Nenä: manteli
  • Kantapään tyyppi: lähettää
  • Kantapään / alustan korkeus: 9
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: solki

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|