BM BM Olympian mustat tennarit valkoisilla sisäkkeillä
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 7 - 10 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: BM Olympian mustat tennarit valkoisilla sisäkkeillä
BM-brändin mustat Olympia-lenkkarit, joissa on valkoiset lisäkkeet, ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat sekä muodikasta ulkonäköä että mukavuutta. Tämä malli erottuu paksusta pohjasta, joka on tällä hetkellä yksi urheilumuodin kuumimmista trendeistä. Laadukkaasta ekologisesta nahasta valmistetut lenkkarit ovat mukavat päällä koko päivän, ja niiden vakionumerointi helpottaa niiden säätämistä kokoon sopivaksi.
Olympia-malli on 8 cm korkea ja pohjan korkeus 4 cm, mikä lisää hienovaraista eleganssia tinkimättä mukavuudesta jokapäiväisessä toiminnassa. Pyöreä kärki ja nauhakiinnitys takaavat täydellisen istuvuuden jalkaan. Tennareita on saatavana kokoina 36-41, mikä mahdollistaa niiden laajan käytön.
Musta väri yhdistettynä valkoisiin insertteihin tekee näistä jalkineista äärimmäisen universaaleja ja helposti yhdisteleviä eri tyyleihin. Valmistajan alkuperäinen pakkaus ja tuotteen kevyt paino (0,8 kg) tekevät niistä loistavan valinnan myös lahjaksi.
Nauti muodikkaasta ulkonäöstä ja mukavuudesta joka hetki BM:n mustilla Olympia-lenkkarilla - täydellinen lisä vaatekaappiisi!
- Lisäominaisuuksia: puute
- Pohjan väri: musta
- Ainoa materiaali: Kumi
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Malli: AD-587
- Nenä: pyöristää
- Korkeus: matala
- Kantapään / alustan korkeus: 4
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: nauhoitettu
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: musta
- Lämmittävä: ei
Kiitos kommentin lisäämisestä.