Inna marka Owensin valkoiset miesten tennarit valkoinen
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 7 - 10 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Owensin valkoiset miesten tennarit valkoinen
Owensin valkoiset miesten tennarit ovat tyylikäs valinta jokaiselle, joka haluaa täydentää kesäasujaan klassisella ja universaalilla elementillä. Nämä tyylikkäät lenkkarit ovat täydellinen yhdistelmä mukavuutta ja muodikkaaa muotoilua, jotka toimivat hyvin monissa arjen tyyleissä.
Laadukkaista materiaaleista valmistetuille Owens-lenkkareille on ominaista kiinteä päällinen ja pyöreä kärki, mikä takaa mukavuuden ja liikkumisvapauden. Niissä on pienempiä numeroita, joten kannattaa lukea kokotaulukko ennen ostamista valitaksesi itsellesi sopiva koko.
Tennarit ovat matalat ja niiden kumipohja takaa erinomaisen pidon maassa. Lisäksi kankaasta valmistettu sisäosa varmistaa mukavuuden myös pitkään käytössä. YH005-malli on linjassa uusimpien trendien kanssa, ja sen minimalistinen valkoinen väri tekee siitä täydellisen eri tyyleihin - sekä arki- että puolimuodollisiin.
Owensin valkoiset miesten lenkkarit ovat jokaisen miehen vaatekaappi. Ne sopivat täydellisesti kesäkuukausiin ja lisäävät raikkautta ja keveyttä lookiisi. Sijoita klassikkoon, joka ei koskaan mene muodista!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Miehet > Miesten > Lenkkarit > Kengät Inna marka
- Nenä: Pyöristää
- Lisäominaisuuksia: puute
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: Valkoinen
- Pohjan väri: Valkoinen
- Ainoa materiaali: Kumi
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Ulompi materiaali: kangas
- Malli: YH005
- Korkeus: matala
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: nauhoitettu
- Kantapään / alustan korkeus: 1
Kiitos kommentin lisäämisestä.