Inna marka Panther -sandaalit lavalla raidoilla ruskea

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esitämme laiturilla ruskeat leopardi -sandaalit, jotka ovat ihanteellisia naisille, jotka arvostavat sekä tyyliä että mukavuutta. Nämä tyylikkäät sandaalit yhdistävät klassisen leikkauksen muodikkaaseen leopardikuvioon, joka kiinnittää huomion helposti.

Sandaalit valmistettiin ekologisesta nahasta, mikä varmistaa kestävyyden lisäksi myös käytön mukavuuden. Muovinen pohja on kevyt ja absorboi hyvin, jonka ansiosta jokainen näissä kengissä vietetty hetki on ilo. Pyöreä nenä lisää hienovaraisuutta, ja 4,5 cm: n korkea alusta tekee sandaalit universaalin - ne ovat täydellisiä sekä joka päivä että erityisiin tilanteisiin.

Käytännön soljen kiinnitys antaa sinun asentaa jalkineet helposti jalkaan, ja kätevä ekologinen nahkainen insertti takaa mukavuuden pitkään tuntiin. Sandaalit toimitetaan alkuperäisessä pakkauksessa, mikä tekee niistä loistavan lahjan jokaiselle naiselle, joka rakastaa muotia ja mukavuutta.

Älä odota enää - lisää ruskeat leopardi -sandaalit laiturille vaatekaappisi ja anna itsellesi vähän muodin ylellisyyttä!

  • Tuottajakoodi: 8-1974 leopardi
  • Väri: Ruskea
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: Muovi
  • Malli: 8-1974
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään tyyppi: alustalle
  • Lukko: solki
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Kokoelma: Kesä
  • Lisäominaisuuksia: puute

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|