Inna marka Panther -sandaalit lavalla raidoilla ruskea

22,90

Löydä poikkeuksellinen eleganssi ja tyyli ruskeilla leopardi -sandaaleilla laiturilla. Täydellinen moderneille naisille, jotka haluavat yhdistää mukavuuden muodikkaasta ilmeestä. Sandaaleille on ominaista klassinen leikkaus ja tyylikäs malli leopardissa, mikä varmasti herättää huomion.

Ekologisesta nahasta valmistettu ylin materiaali takaa kestävyyden ja mukavuuden, kun taas muovinen pohja tarjoaa kevyen ja hyvän tyynyn. Heillä on pyöreä nenä, joka antaa heille hienouksia, ja 4,5 cm: n korkea alusta tekee niistä täydellisiä sekä päivittäin että erityistilaisuuksiin.

Nämä sandaalit on varustettu soljen käytännöllisellä kiinnikkeellä, jonka avulla voit mahtua jalkaan helposti, ja kätevä ekologinen nahkainen insertti saa ne seuraamaan sinua eri tilanteissa pitkiä tunteja. Alkuperäisessä laatikossa toimitetaan nämä muotitarvikkeet ovat loistava lahja jokaiselle naiselle, joka arvostaa tyyliä ja mukavuutta.

Käännä Brown Leopard -sandaaleja vaatekaappiin vaatekaappisi kanssa ja anna itsesi kuljettaa muotin inspiraatiot!

  • Tuottajakoodi: 8-1974 leopardi
  • Väri: Ruskea
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: Muovi
  • Malli: 8-1974
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään tyyppi: alustalle
  • Lukko: solki
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Kokoelma: Kesä
  • Lisäominaisuuksia: puute

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|