Vinceza Patentti mokasiinit Vinceza Grey -koristeella harmaa
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 6 - 9 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Patentti mokasiinit Vinceza Grey -koristeella harmaa
Vincezin valmistajan koristeella lakattu mokkasiinit ovat eleganssin ja mukavuuden kvintesenssi. Valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta harmaalla varjossa, nämä kengät yhdistävät klassisen leikkauksen modernilla korostuksella tyylikkäiden strassin muodossa. Heidän pyöreä nenä ja 6 cm: n yläosan hieno korkeus saavat ne täydellisesti sopeutumaan jalkaan tarjoamalla mukavuutta koko päivän.
Käytetyn nahkalisäosan ansiosta leivät tarjoavat erinomaisen mukavuuden, mikä tekee niistä loistavan valinnan molemmille päivittäisille tuotoksille että muodollisempiin tilaisuuksiin. 3 cm: n kantapään korkeus lisää keveyttä koko tyyliytykseen ja takaa samalla vakauden kävellessä.
Valitsemalla Vincezin leipomot sijoitat muotiin, joka on sekä käytännöllinen että tyylikäs. Anna näiden harmaasävyjen leveyten löytää paikkansa syksyn vaatekaappisi - ne ovat suuri täydennys monille asuille. Jokainen pari on pakattu alkuperäiseen laatikkoon, mikä tarkoittaa, että ne voivat olla myös ihanteellinen lahja rakkaalle.
- Tuottaja: Vinceza
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Mokkasiinit > Kengät Vinceza
- Nenä: pyöristää
- Varren korkeus: 6
- Lisäominaisuuksia: suihkukoneita
- Tuottajakoodi: BM207992
- Väri: harmaa
- Pisteväri: musta
- Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Malli: Naisten leivonnaiset
- Kantapään / alustan korkeus: 3
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
Kiitos kommentin lisäämisestä.