Diamantique Diamantique Patenttibeige litteät loaferit
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 1-2 arkipäivää
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Diamantique Patenttibeige litteät loaferit
Esittelemme Diamantique Loffen lakattuja Loffoesia, jotka ovat ihanteellisia nykyaikaisille naisille, jotka arvostavat tyyliä ja mukavuutta. Nämä beige -kengät on upotettu tasaisiin korkoihin ja alustaan, mikä tekee niistä erinomaisen valinnan päivittäin yhdistämällä eleganssin mukavuuteen.
Malli on valmistettu korkealaatuisesta lakallisesta nahasta, mikä antaa sille erityisen hehkua ja luonnetta. Pehmeän, ekologisen nahkapohjan ansiosta jokainen vaihe näissä puolipisteissä on puhdasta nautintoa, ja nenällä on klassinen, pyöristetty muoto, mikä lisää edelleen pukeutumisen mukavuutta.
Kengät, jotka ovat lähempänä totuutta klassiseen tyyliin, vastaavat monia tyylejä - rento ja tyylikäs. Lisäyksen ansiosta heidän asettaminen on nopeaa ja yksinkertaista.
Diamantique -kenkiä on saatavana beige -sävyllä, joka menee täydellisesti monilla väreillä ja vaatekuvioilla, ja ruskea pohja antaa heille luonteen. Lisäetu on valmistajan alkuperäinen pakkaus.
Kehotamme sinua tarkistamaan kokotaulukko ennen oston tekemistä, jotta malli vastaa täydellisesti tarpeitasi. Valitse Loffs Diamantique ja nauti eleganssista ja mukavuudesta jokaisessa vaiheessa!
- Tuottaja: Diamantique
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Mokkasiinit > Kengät Diamantique
- Lisäominaisuuksia: lakattu
- Tuottajakoodi: YL166
- Väri: beige
- Pohjan väri: Ruskea
- Pohjallinen materiaali: tekonahka
- Ulompi materiaali: lakattu ekologinen nahka
- Malli: Patentoidut Loafer-kengät tasakorkoisilla
- Nenä: pyöristää
- Kantapään / alustan korkeus: 4
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: liukastua
Kiitos kommentin lisäämisestä.