S.Barski S.Barski Patenttikorkoiset eristetyt saappaat MR880-093 harmaa
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 1-2 arkipäivää
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: S.Barski Patenttikorkoiset eristetyt saappaat MR880-093 harmaa
Löydä eleganssi ja mukavuus saappailla S. Barski MR880-093 harmaassa. Nämä tyylikkäät, lakatut korkokengät ovat ihanteellinen ehdotus naisille, jotka arvostavat muodikasta ulkonäköä ja mukavuutta. Korkealaatuisesta, ekologisesta nahasta valmistettu, ne tuovat ylellisyyttä koskevan muistiinpanon vaatekaappiin.
Saappaat on asetettu vakaan kantapään tyypin 6 cm korkealle, mikä varmistaa täydellisen tasapainon naisellisuuden ja mukavuuden välillä. Heidän sisustuksensa on eristetty, mikä tekee niistä täydellisen viileämpiin päiviin tarjoamalla lämpöä jokaisen vaiheen aikana. Sivulla oleva vetoketju helpottaa laittaa ja lähteä.
Pyöristetyt, mantelikarat lisäävät hienouksia saappaisiin, ja niiden klassinen muotoilu tekee niistä täydellisesti sopeutumaan erilaisiin tyylit - rentoista muodollisempiin. Universal Grey -värin ansiosta ne vastaavat sekä farkkuja että tyylikkäitä mekkoja.
Muista käyttää kokotaulua valitsemalla koko löytääksesi täydellisen sopivuuden itsellesi. S. Barski -saappaat eivät ole vain muodikasta lisäystä, vaan myös mukavuuden tae jokaiseen tilanteeseen. Löydä tyylin ja luottamuksen uusi ulottuvuus tällä ainutlaatuisella mallilla!
- Tuottaja: S.Barski
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Saappaat > Kengät S.Barski
- Tuottajakoodi: MR880-093 D.HARMAA
- Väri: harmaa
- Ulompi materiaali: lakattu ekologinen nahka
- Malli: Kiiltonahkakengät
- Lämmittävä: Joo
- Kantapään tyyppi: lähettää
- Lihavuus: G.
- Korkeus: nilkan puolesta
- Kantapään / alustan korkeus: 6
- Lukko: lukon päällä
- Lisäominaisuuksia: turkis , lakattu
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Nenä: manteli
Kiitos kommentin lisäämisestä.