Inna marka Peredin Khaki Chelsea -saappaat puseron hihansuilla beige
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 3 - 6 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Peredin Khaki Chelsea -saappaat puseron hihansuilla beige
Tutustu mukavuuteen ja tyyliin jokaisessa vaiheessa Peredin Dagsin kanssa beige khakissa. Nämä tyylikkäät mokkanahkaisten naisten saappaat, joilla on klassinen leikkaus, ovat ihanteellinen ehdotus naisille, jotka arvostavat sekä muoti että mukavuutta. Herkän mokkanan kanssa vastakohtainen viehättävä, villapaita welt antaa heille ainutlaatuisen hahmon, mikä tekee niistä suuren täydennys jokaisesta päivittäisestä tyylistä.
Leveä kantapään korkeus 5,5 cm varmistaa vakauden ja päivittäisen mukavuuden. Lisäksi zip -kiinnitys on helpompaa laittaa ja poistaa kenkiä. Heidän sisustuksensa on vuorattu pehmeällä turkilla, mikä tekee niistä täydellistä viileämpiä päiviä, mikä tarjoaa miellyttävän lämpenemisen.
Peredinin chelseats on valmistettu ekologisesta mokkasta, mikä tekee niistä ympäristöystävällisen valinnan. Sileä kuvio ja neutraali beige -väri tekevät niistä sopimaan moniin erilaisiin tyyleihin, rentoihin tyylikkäimpiin.
Annetaan näistä saappaista tulla erottamaton elementti vaatekaappisi. Ainutlaatuisen tyylin ja toiminnallisuuden yhdistelmän ansiosta Jodhpur -saappaat, joissa on villapaita Welt peredIn, eivät ole vain muodikasta valintaa, vaan myös käytännöllistä ratkaisua jokaiseen tilanteeseen. Tilaa tänään ja nauti muodikkaasta ilmeestä ja heidän tarjoamastaan mukavuudesta!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Saappaat > Kengät Inna marka
- Väri: beige
- Lisäominaisuuksia: turkis
- Tuottajakoodi: BM211457
- Nenä: pyöristää
- Pisteväri: beige
- Pohjan väri: beige
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
- Malli: Saappaat puseron hihansuilla
- Lämmittävä: Joo
- Kantapään tyyppi: lohko
- Korkeus: nilkan puolesta
- Kantapään / alustan korkeus: 5.5
- Lukko: lukon päällä
Kiitos kommentin lisäämisestä.