Inna marka Pickerin ruskeat eristetyt nilkkurit
- Lähetys lähetetään sisällä 5 - 8 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Tarkista myös
Yksityiskohdat: Pickerin ruskeat eristetyt nilkkurit
Nämä ruskeat eristetyt naisten sukkasaappaat ovat tyylikäs ja käytännöllinen valinta kylmempään vuodenaikaan. Valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, ne ovat kestäviä ja kestävät vaurioita. Kengän muotoilua täydentää pyöreä kärki, joka antaa tilaa varpaille ja käyttömukavuutta.
Eristys on toinen näiden kenkien etu - sisäinen eristys pitää jalat lämpiminä, ja saappaiden nilkkakorkeus suojaa lisäksi kylmältä. Kumipohja takaa vakauden ja turvallisuuden kävellessä.
Kenkien ruskea väri ja identtinen pohjan väri lisäävät niihin eleganssia ja tekevät niistä yhteensopivia moniin tyyleihin. Saappaat ovat slip-on, mikä helpottaa niiden pukemista ja riisumista.
Valmistajan koodi on BM185464 ja malli on YQ41. Tuote toimitetaan valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa. Saappaissa on 4,5 cm:n tasainen kantapää, joka takaa mukavuuden myös pitkiä aikoja käytettäessä.
Joten mitä tahansa, nämä nilkkurit sopivat täydellisesti. Ne ovat tyylikäs lisä jokapäiväiseen tyyliin, sekä sopivat tapaamisiin ystävien kanssa tai treffeille.
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Saappaat > Saappaat Inna marka
- Lisäominaisuuksia: puute
- Kokoelma: Syksyinen kevät
- Väri: Ruskea
- Pohjan väri: Ruskea
- Ainoa materiaali: Kumi
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Malli: YQ41
- Nenä: pyöristää
- Lämmittävä: Joo
- Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
- Korkeus: nilkan puolesta
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: liukastua
- Tuottajakoodi: BM185464
Kiitos kommentin lisäämisestä.